🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mariaville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Mariaville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $101.70
Original: $339.00
-70%Mariaville Area Carpet - Clearance—
$339.00
$101.70More Images



Mariaville Area Carpet - Clearance
| Collection: | Mariaville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mariaville |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown, Light Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























