🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maria Textured Hand Woven Wool Rug - Clearance
| Collection: | Maria |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Maria Textured Hand Woven Wool Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Maria Textured Hand Woven Wool Rug - Clearance
| Collection: | Maria |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maria |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 5" |























