🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Margot Medallion Olive - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | Off White, Olive, Dark Brown, Tan, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Margot Medallion Olive - Livabliss x Becki Owens—
$69.00
$20.70More Images














Margot Medallion Olive - Livabliss x Becki Owens
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | Off White, Olive, Dark Brown, Tan, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ginny |
|---|---|
| Colors: | Off White, Olive, Dark Brown, Tan, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























