🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Margo Area Rug
| Collection: | Margo |
|---|---|
| Colors: | Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Margo Area Rug—
$119.00
$35.70More Images








Margo Area Rug
| Collection: | Margo |
|---|---|
| Colors: | Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Margo |
|---|---|
| Colors: | Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
| Fringe Length: | 0.59" |























