🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Margaret Sage Washable Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Matar |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |
Select Title
From $65.70
Original: $219.00
-70%Margaret Sage Washable Rug - Becki Owens x Livabliss—
$219.00
$65.70More Images







Margaret Sage Washable Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Matar |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Matar |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Charcoal, Gray, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |























