🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Margaret Damask Dark Sage Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Mikio |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Charcoal, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Margaret Damask Dark Sage Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss—
$99.00
$29.70More Images











Margaret Damask Dark Sage Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss
| Collection: | Mikio |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Charcoal, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mikio |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Gray, Charcoal, Dark Red, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
| Fringe Length: | 0.39" |























