🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mardina Turquoise Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Mardina Turquoise Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images
















Mardina Turquoise Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mardin |
|---|---|
| Colors: | Beige, Aqua |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional Vintage |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























