🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mardi Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Mardi Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images










Mardi Area Rug - Clearance
| Collection: | Mardi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mardi |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























