🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marchwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Marchwood |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Blue, Light Purple, Pale Pink, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Marchwood Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images











Marchwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Marchwood |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Blue, Light Purple, Pale Pink, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Marchwood |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Blue, Light Purple, Pale Pink, Peach |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
| Fringe Length: | 0.8" |























