🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Marao Solid Grass Green Plush Rug - Clearance
| Collection: | Tabiauan |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Lime Green, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.75" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Marao Solid Grass Green Plush Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Marao Solid Grass Green Plush Rug - Clearance
| Collection: | Tabiauan |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Lime Green, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.75" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tabiauan |
|---|---|
| Colors: | Light Sage, Lime Green, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.75" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 2" |























