🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maralal Mustard & Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Reshidi |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Gray, Medium Gray, Mustard, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $59.00
Maralal Mustard & Blue Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images








Maralal Mustard & Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Reshidi |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Gray, Medium Gray, Mustard, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Reshidi |
|---|---|
| Colors: | Denim, Light Gray, Medium Gray, Mustard, Yellow, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.37" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.45" |























