🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maral Area Rug
| Collection: | Maral |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Maral Area Rug—
$49.00
$14.70More Images






Maral Area Rug
| Collection: | Maral |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maral |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.19" |























