🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maona Area Rug - Clearance
| Collection: | Maona |
|---|---|
| Colors: | Sage, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Maona Area Rug - Clearance—
$259.00
$77.70More Images







Maona Area Rug - Clearance
| Collection: | Maona |
|---|---|
| Colors: | Sage, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maona |
|---|---|
| Colors: | Sage, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.38" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























