🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Manzanita Area Rug - Clearance
| Collection: | Manzanita |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Taupe, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $49.00
Manzanita Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images










Manzanita Area Rug - Clearance
| Collection: | Manzanita |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Taupe, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Manzanita |
|---|---|
| Colors: | Pale Blue, Taupe, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Belgium |
| Thickness: | 0.15" |























