🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Manyas 3D Bone Area Rug with Tassels
| Collection: | Manyas |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Select Title
From $179.00
Manyas 3D Bone Area Rug with Tassels—
$179.00
More Images

















Manyas 3D Bone Area Rug with Tassels
| Collection: | Manyas |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Manyas |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.67" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 0.4" |























