🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mandaon Area Rug - Clearance
| Collection: | Mandaon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Mandaon Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images







Mandaon Area Rug - Clearance
| Collection: | Mandaon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mandaon |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























