🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mancelona Table Lamp - Clearance
| Collection: | Mancelona |
|---|---|
| Colors: | Clear, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Base: Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
$59.70
Original: $199.00
-70%Mancelona Table Lamp - Clearance—
$199.00
$59.70More Images









Mancelona Table Lamp - Clearance
| Collection: | Mancelona |
|---|---|
| Colors: | Clear, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Base: Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mancelona |
|---|---|
| Colors: | Clear, Silver Gray, Metallic Nickel |
| Material: | Body: Resin / Base: Acrylic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester / Finial: Resin |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Table |
| Base Color: | Silver |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 100W |























