🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Managok Area Rug - Clearance
| Collection: | Managok |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Managok Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images









Managok Area Rug - Clearance
| Collection: | Managok |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Managok |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Medium Gray, Tan |
| Construction: | Hand Crafted |
| Material: | 80% Viscose, 20% Hair On Hide |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Felt |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























