🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mampurog Black Shag Rug - Clearance
| Collection: | Digal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.97" |
| Fringe Length: | 3.2" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Mampurog Black Shag Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images








Mampurog Black Shag Rug - Clearance
| Collection: | Digal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.97" |
| Fringe Length: | 3.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Digal |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.57" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.97" |
| Fringe Length: | 3.2" |























