🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Malcolm Area Rug - Clearance
| Collection: | Malcolm |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Olive, Tan, Light Slate, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.57" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Malcolm Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images











Malcolm Area Rug - Clearance
| Collection: | Malcolm |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Olive, Tan, Light Slate, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.57" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Malcolm |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Gray, Olive, Tan, Light Slate, Pale Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.57" |























