🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Malapatan Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Malapatan |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Malapatan Indoor & Outdoor Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images





Malapatan Indoor & Outdoor Rug - Clearance
| Collection: | Malapatan |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Malapatan |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























