🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maili Boutique Area Rug
| Collection: | Maili |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Rust, Medium Gray, Medium Brown, Light Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polyester, 35% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $69.00
Maili Boutique Area Rug—
$69.00
More Images








Maili Boutique Area Rug
| Collection: | Maili |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Rust, Medium Gray, Medium Brown, Light Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polyester, 35% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maili |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Rust, Medium Gray, Medium Brown, Light Blue, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 65% Polyester, 35% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























