🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mahsa Area Rug - Clearance
| Collection: | Mahsa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Mahsa Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images













Mahsa Area Rug - Clearance
| Collection: | Mahsa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mahsa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Geometric |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























