🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Mahaffey Area Rug - Clearance
| Collection: | Mahaffey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Mahaffey Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images








Mahaffey Area Rug - Clearance
| Collection: | Mahaffey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Mahaffey |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown, Cream, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 4" |























