🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maddox Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Maddox |
|---|---|
| Colors: | Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Maddox Clearance Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images







Maddox Clearance Rug - Clearance
| Collection: | Maddox |
|---|---|
| Colors: | Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maddox |
|---|---|
| Colors: | Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























