🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Macungie Jute Rug - Clearance
| Collection: | Macungie |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Macungie Jute Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images




Macungie Jute Rug - Clearance
| Collection: | Macungie |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Macungie |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |























