🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Maco Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Maco |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Maco Luxe Performance Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images












Maco Luxe Performance Rug - Clearance
| Collection: | Maco |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Maco |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Medium Gray, Mustard, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 0.43" |























