🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Macdoel Area Rug - Clearance
| Collection: | Macdoel |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Macdoel Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70Macdoel Area Rug - Clearance
| Collection: | Macdoel |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Macdoel |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Nepal |
| Thickness: | 0.63" |























