🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lyon Area Rug - Clearance
| Collection: | Lyon |
|---|---|
| Colors: | Light Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 2" |
Select Title
From $59.00
Lyon Area Rug - Clearance—
$59.00
More Images







Lyon Area Rug - Clearance
| Collection: | Lyon |
|---|---|
| Colors: | Light Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lyon |
|---|---|
| Colors: | Light Sage |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 2" |























