🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lyndoch Leather Patchwork Rug
| Collection: | Lyndoch |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Leather, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Lyndoch Leather Patchwork Rug—
$139.00
$41.70More Images






Lyndoch Leather Patchwork Rug
| Collection: | Lyndoch |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Leather, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lyndoch |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Red, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Leather, 20% Cotton |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























