
Lyles Area Carpet - Clearance
| Collection: | Lyles |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images



Lyles Area Carpet - Clearance
| Collection: | Lyles |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lyles |
|---|---|
| Colors: | Olive |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.02" |























