🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lundy Kids Hopscotch Colorful Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Lundy |
|---|---|
| Colors: | White, Red, Navy Blue, Mustard, Black, Light Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lundy Kids Hopscotch Colorful Washable Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images








Lundy Kids Hopscotch Colorful Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Lundy |
|---|---|
| Colors: | White, Red, Navy Blue, Mustard, Black, Light Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lundy |
|---|---|
| Colors: | White, Red, Navy Blue, Mustard, Black, Light Green |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Chenille-Polyester / 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Kids |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























