🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ludlam Area Carpet - Clearance
| Collection: | Ludlam |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray, Silver Gray, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $83.70
Original: $279.00
-70%Ludlam Area Carpet - Clearance—
$279.00
$83.70More Images




Ludlam Area Carpet - Clearance
| Collection: | Ludlam |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray, Silver Gray, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ludlam |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Light Gray, Silver Gray, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























