š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lucerne Ivory LNE-1002 Wool Rug
| Collection: | Plattekill |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lucerne Ivory LNE-1002 Wool Rugā
$99.00
$29.70More Images













Lucerne Ivory LNE-1002 Wool Rug
| Collection: | Plattekill |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Plattekill |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool, 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























