🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Luce Area Rug
| Collection: | Luce |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $49.00
Luce Area Rug—
$49.00
More Images








Luce Area Rug
| Collection: | Luce |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Luce |
|---|---|
| Colors: | Tan, Dark Red, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























