🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Luca Medallion Sage Area Rug
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Olive, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $79.00
Luca Medallion Sage Area Rug—
$79.00
More Images


Luca Medallion Sage Area Rug
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Olive, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Olive, Camel |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























