🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Luca Medallion Dusty Pink Area Rug
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Luca Medallion Dusty Pink Area Rug—
$79.00
$23.70More Images








Luca Medallion Dusty Pink Area Rug
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Gyan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























