🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lowdham Premium Rug - Clearance
| Collection: | Lowdham |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 40% Viscose, 35% Wool, 25% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $139.00
Lowdham Premium Rug - Clearance—
$139.00
More Images







Lowdham Premium Rug - Clearance
| Collection: | Lowdham |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 40% Viscose, 35% Wool, 25% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lowdham |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Black, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 40% Viscose, 35% Wool, 25% Silk |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























