🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lowake Area Rug - Clearance
| Collection: | Lowake |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, Dusty Coral, Light Sage, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lowake Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images






Lowake Area Rug - Clearance
| Collection: | Lowake |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, Dusty Coral, Light Sage, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lowake |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Tan, Dusty Coral, Light Sage, Mustard, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























