🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Looc Area Rug - Clearance
| Collection: | Looc |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Looc Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images








Looc Area Rug - Clearance
| Collection: | Looc |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Looc |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Brown, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























