🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lonut Checkered Jute Area Rug - Promo
| Collection: | Lonut |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Lonut Checkered Jute Area Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images















Lonut Checkered Jute Area Rug - Promo
| Collection: | Lonut |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lonut |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
| Fringe Length: | 4" |























