🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Loic Gray Area Rug
| Collection: | Loic |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 2" |
Select Title
From $59.00
Loic Gray Area Rug—
$59.00
More Images









Loic Gray Area Rug
| Collection: | Loic |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Loic |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.6" |
| Fringe Length: | 2" |























