🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Loganville Area Rug - Clearance
| Collection: | Loganville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Loganville Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images




Loganville Area Rug - Clearance
| Collection: | Loganville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Loganville |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Light Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |























