🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Loda Area Rug - Clearance
| Collection: | Loda |
|---|---|
| Colors: | Navy, Silver Gray, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $39.00
Loda Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images










Loda Area Rug - Clearance
| Collection: | Loda |
|---|---|
| Colors: | Navy, Silver Gray, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Loda |
|---|---|
| Colors: | Navy, Silver Gray, Denim, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























