🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lockwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Lockwood |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Medium Brown, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
$32.70
Original: $109.00
-70%Lockwood Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images




Lockwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Lockwood |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Medium Brown, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lockwood |
|---|---|
| Colors: | Olive, Dark Brown, Medium Brown, Rust, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |























