🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lochmaben Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Lochmaben |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Ivory, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lochmaben Premium Wool Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images









Lochmaben Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Lochmaben |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Ivory, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lochmaben |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Ivory, Medium Gray, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 1" |























