🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lobong Area Rug - Clearance (Bilbao)
| Collection: | Lobong |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Medium Gray, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Lobong Area Rug - Clearance (Bilbao)—
$99.00
$29.70More Images






Lobong Area Rug - Clearance (Bilbao)
| Collection: | Lobong |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Medium Gray, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lobong |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Medium Gray, Rust, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























