🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lloydminster Area Rug
| Collection: | Lloydminster |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Lloydminster Area Rug—
$59.00
$17.70More Images










Lloydminster Area Rug
| Collection: | Lloydminster |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lloydminster |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |























