🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Liverpool Area Rug
| Collection: | Liverpool |
|---|---|
| Colors: | Colorful |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Liverpool Area Rug—
$39.00
$11.70More Images












Liverpool Area Rug
| Collection: | Liverpool |
|---|---|
| Colors: | Colorful |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Liverpool |
|---|---|
| Colors: | Colorful |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























