🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Lismore Premium Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Lismore |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Camel, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $279.00
Lismore Premium Wool Carpet - Clearance—
$279.00
More Images



Lismore Premium Wool Carpet - Clearance
| Collection: | Lismore |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Camel, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lismore |
|---|---|
| Colors: | Off White, Dark Brown, Camel, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























